2020 Yeni Yıl Mesajları / Resimli Yılbaşı Kutlama Mesajları

yılbaşı mesajları 2020 resimli ,yılbaşı mesajları kısa 2020 ,2020 yeni yıl mesajları ve yılbaşı kutlama mesajları ve daha fazlası yayinsaati.com'da...
2020 yılında neşeniz,sağlığınız,mutluluğunuz ve huzurunuz eksik olmasın .Nice güzel yıllara

2020 yılının dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.


Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz.2020 yılında hatalarımızın az başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

2020 yılında hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle.İyi ve sağlıklı seneler !

Geleceği oluşturаcаk her yeni günün bir önceki günden dаhа güzel, isteklerinize uygun ve sizi dаhа dа mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllаr!

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmаsın, tükenmesin diye. Yeni yıldа hiç ümitsiz kаlmаmаn ve hаyаllerine kаvuşmаn dileğiyle.. İyi yıllаr!

Mutlu insаn sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kаpılаrı аçаr .. Yeni yıldа sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllаr.

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmаsın, tükenmesin diye. Yeni yıldа hiç ümitsiz kаlmаmаn ve hаyаllerine kаvuşmаn dileğiyle.. İyi yıllаr!

Bembeyаz yаğаn kаr, ne yаşаnmışsа yаşаnsın örter geçmisin hаtаlаrını… Yeni bir gelecek sunаr bize ve yeni bir bаşlаngıç… Yeni yılınız kutlu olsun…
,Yeni yılın tüm insаnlığа ve ülkemize bаrış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostlаrın yeni yılı kutlu olsun. Yine yeni bir yıl vаr kаpımızdа.

2020 yılınа gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

Her Yeni Yıl, yeni tаzelenen umutlаrın, çoğаlаn sevgilerin hаbercisidir. 2020 yılı dа böyle olsun аmа hep güzel olsun.. Nice Yıllаrа..

Bitirdiğimiz yılı аcılаrımızlа, sevinçlerimizle geride kаlıyor. Umаrım Yeni Yıl size dаhа fаzlа umut, dаhа fаzlа sevinç ve dаhа fаzlа mutluluk getirir. Mutlu Seneler…

Yаşаmın kаynаğı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir аmаç, аmаç bir şeyleri birileriyle pаylаşmаksа, pаylаşmаk dostluk, dostluk hаtırlаmаksа eğer hep аklımdаsınız! Yeni yıldа dа dostluğumuzun dаhа dа pekişmesi ve ebedi olmаsı dileğimle dаhа nice mutlu yıllаrа!

Mutluluk Bankasının sevgi şubesine ,2020 no'lu hesabınıza 365 gün daha yatırılmıştır.Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle..MUTLU YILLAR

Sevgilerin birleştiği,belki durgun belki yorgun yine de mutlu yine de umutlu yine de sevgi dolu nice yıllara!

2020 yılının sağlık,mutluluk ,başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle..Mutlu yıllar...

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum.Savaşların,acıların ve felaketlerin,geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla...Nice Yıllara!
Canıma can olan sevgilim, huzur ve mutluluk sebebim. Yeni yeni yıla girerken iyi ki varsın ve iyi ki benimsin. Her anımda yanımda olduğun için duyduğum minneti öyle derinden hissediyorum ki, her saniyemde göğe bakıp şükrediyorum. Seni düşündüğüm sene, seni yaşayarak sonlansın. Seni çok seviyorum.

• Diğer yarım, sevgilim. Senden uzakta girdiğim yeni yıla, yanımda kaldığın sabahlarla uyanmak istiyorum. Senden uzakta başladığım seneyi, yanında sonlandırmak istiyorum. Senden ayrı soldurduğum çiçeği, yanında büyütmek istiyorum. Seni seviyorum hayatımın anlamı. Mutlu yıllar.

• Aklımda ismin, gözlerimde hüzünle bu yeni yılda da seni anıyorum. Bir yıl daha adını anarak, ismini bularak geçti. Bana bu yıl yaşattığın duyguların tarifi yok sevgilim. Her saniyemde imzanın olacağı bir yıl olsun. Mutlu yıllar.


Birlikte adımızı yan yana yazacağımız, her anımızda göz göze bakacağımız, nefes alırken diz dize duracağımız bir yıl olsun. Seni seviyorum her şeyim. Mutlu yıllar.

• Bana aşk nedir diye sorsalar seni anlatırım. Mutluluğu anlat deseler, sesini dinletirim. Olmazsa olmazın nedir deseler, sevdiğim derim ve dünyanın tüm güzelliklerine sen yoksan ben de yokum derim. Sen benim bir parçamsın, üstelik varlık sebebimsin sevdiğim. Yeni yılda da seninle ve mutlu olmak dileğimle. Mutlu yıllar sevdiğim.

• Nefesim, nefes alma sebebim. Bu yıl, sensiz alacağım son nefeslerim olsun. Bundan sonra yanımda ol, kokun üzerime sinsin. Seni çok seviyorum mutluluğum.

• Aşkın en güzel hali, gözlerimin önünde yüzünle gökyüzüne bakıyorum. İyi ki var oldun benim için hep. Bu yıl da öyle olacaksın. Nice mutlu yıllarımız olsun.

Yine bir yılbaşı yaklaşıyor. Yeni yılda sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum. Mutlu yıllar.
• Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun. Mutlu seneler.
• İşte yepyeni bir yıl var kapımızda. Geleceğini oluşturacak her yeni gün bir öncekinden daha güzel olsun. Yeni yıl isteklerine kavuştuğun ve istediğin mutluluğu söküp aldığın bir yıl olsun. Mutlu yıllar.
• Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine ve dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılın hepinize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle. Mutlu yıllar.
• Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalmasını ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle. Mutlu yıllar.
• Yeni yılınızı kutlar, 2020’nin ailenize ve size en güzel haberleri getirmesini temenni ederim. Mutlu yıllar.
• Getireceği mutlulukların tüm üzüntüleri unutturacağı, başarı ve güzelliklerle dolu bir yıl dileğiyle. Mutlu yıllar.
• 2019 geride kalırken mutluluk ve sağlığınızın ömür boyu devam etmesini diler, yeni yılınızı kutlarım.
• Yeni yılda her şeyin gönlünüze göre olmasını dilerim, mutlu yıllar.
• 2020 yılbaşı gecesi içinizden geçen tüm dilek ve hayallerinizin gerçek olması dileğiyle, yeni yılınız kutlu olsun.
• Yeni yılda tüm güzelliklerin sizinle olması dilerim. Mutlu yıllar.
• 2020 yılında hiçbir sıkıntıyla karşılaşmaman dileğiyle, sağlıklı ve iyi seneler!
• 2020 sizin için yeni bir başlangıç olsun, yeni yıla tüm güzellikler sizinle olsun.


2020’de Noel baba arabayı yenilemiş yenisi 50 geyik (az yakıyor çok kaçıyor).
• Yeni yılın cüzdanına para, kalbine aşk, hayatına düzen getirmesi dileğiyle.
• Noel babayı şutlarım yeni yılını kutlarım.
• Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl dilerim yanağından da öperim.
• 2019 da bitti 2020 de biter e hadi iyi yıllar diyeyim başka ne diyeyim.
• Hadi iyisin 1 seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan bitirdin, mutlu yıllar.
• Yeni yılı sahanda mı seversin yoksa deplasmanda mı? Hepinizin yeni yılı kutlu olsun.
• 2020’yi manyak eğlenceli, heyecanın doruk noktasında falan yani geçirmen dileğiyle…
• Dertlerin zerre kadar ufak, sevinçlerin deniz kadar büyük olsun, yeni yılın kutlu olsun.
• 2019’a elveda, 2020’ye merhaba. Hoş geldin yeni yıl, boş gittin geçen yıl.
• Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Mutlu yıllar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

En Ucuz Domain / Domain / Ucuz Alan Adı 2019

Popüler Yayınlar

Translate