2019 PTT Memur Alımı Başvuru Detayları


PTT bünyesinde personel alımları yapılacak.Peki PTT personel alımında talep edilen genel ve özel başvuru şartları nasıl olacak ?

PTT genel müdürü Kenan Bozgeyik tarafından yapılan açıklamada ,PTT bünyesinde peyder pey memur alımı yapılacağı aktarılmıştı.

Yapılan bu açıklamada ,memur alımlarının her yıl 2023 yılına kadar 100 bin kişilik personel alın sayısı tamamlanana kadar yürütüleceğine değinilmiş.Toplamda 55 bin kişilik bir memur alım süreci gündeme getirilmişti..

Bu açıklamaların ardından en son 2018 yılında PTT memur alımı ilanına çıktı ve başvuruları alıp ,adayları ilgili pozisyonlara yerleştirdi.2019 yılı için henüz memur alım ilanı yayımlanmadı.PTT MEMUR ALIMLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK ,İLAN TARİHLERİ NE OLACAK ?

PTT bünyesine memur alımlarının çok yakın zamanda başlaması beklenmektedir.PTT Türkiye'nin her noktasındaki şubelerini artıracağı  her konuma 20 uzaklıkta olacak şekilde PTT şubelerinin vatandaşların hizmetlerine sunulacağı belirtilmişti.

Bu durumla alakalı olarak süreç işlemeye başladı ve PTT yeni şubelerini hızlıca tesis etmeye ,hizmete açmaya başladı.Bu nedenle PTT yakın zaman içerisinde bir memur alımı ilanı yayımlanması beklenmektedir.
https://www.yayinsaati.com/p/dw2.html

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.