Trabzon Büyükşehir Belediyesi 170 İtfaiye Eri Alımı

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından bir ilan yayımlanarak KPSS en az 50 puan ile memur alımı yapılacağı ifade edildi.Memur alım ilanında 170 zabıta memuru ve itfaiye eri alımı yapılacağı belirtildi.

Trabzon iftaiye alımı nasıl yapılır ? Zabıta Eri alımı şartları daha fazlası yayinsaati.com'da

İtfaiye ve zabıta sınıflarında bünyesine 170 personel alımı yapacak olan Trabzon Büyükşehir Belediyesi,ilan hakkında detayları adaylarla paylaştı.82 İtfaiye,88 Zabıta memuru olarak istihdan edileceği alım sürecinde adaylardan bazı kriterler uyması talep edilecek.

Başvuru Şartları ?

Türk vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak

ilan edilen başvuru şartlarını taşımak

İlan edilen İtfaiye Eri kadro ünvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak lise ve dengi okul mezunları için 2018 yılı KPSSP94 ,önlisans muzunlarının 2018 yılı KPSSP93 ,Lisans mezunlarının 2018 yılı KPSSP3 Kamu Personeli Seçme Sınavlarına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak,Zabıta Memuru kadro ünvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve İtfaiye eri için istenilen puan türlerini taşımak.

Daha Önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplin veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.
Başvuru Tarihleri

06.12.2018 gününden 12.12.2018 günü saat 17:00'a kadar Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına Teslim Etmeleri  gerekmektedir.

Detaylı Bilgi TIKLA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

En Ucuz Domain / Domain / Ucuz Alan Adı 2019

Popüler Yayınlar

Translate