Google Express Yedekleme Modu

Google Fotoğraflar  günümüzde popüler bir şekilde kullanılan  en iyi uygulamalardan birisi.Uygulama telefonunuza yüklü olduğu sürece otomatik yedekleme ile hiç bir fotoğrafı kaybetmiyor sürekli yedekli tutuyorsunuz.


Dilerseniz telefonunuzdan siliyor ve telefonunuzda depolama alanı açıyorsunuz.İşte o uygulamaya ,Google Fotoğraflara yeni bir özellik geldi.Google Fotoğraflara fotoğraf yedeklemeye başlayacağınız zaman uygulama size soruyor orjinal kalitede mi yedeklemek istiyorsunuz yoksa yüksek kalitede mi ? Orjinal fotoğrafı yedeklerseniz Google'ın size sunduğu depolama alanından olursunuz.

Yüksek kalite seçerseniz fotoğraf kalitesi biraz düşer ve sınırsız depolama yapabilirsiniz.Bu iki yedekleme seçeneğine bir yenisi daha eklendi .Express yedekleme modu
Bu mod sayesinde fotoğraf kalitesi bir tık daha düşüyor.Yüksek çözünürlük modunun bir altı oluyor.Lakin yükleme oldukça hızlı artıyor.Benim fotoğrafımın görsel kalitesi çok da önemli değil  ,yeter ki hızlı bir şekilde yedek alayım diyenler bu özelliği kullanabilir.

Express yedekleme modu şimdilik Hindistan'da test ediliyor.Yakın zaman içinde bütün Dünyaya açılacağı söyleniyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

En Ucuz Domain / Domain / Ucuz Alan Adı 2019

Popüler Yayınlar

Translate