Elif 820. Bölüm Fragmanı 14 Aralık 2018

Elif 820 bölümde neler yaşanacak ,Elif 820. bölüm yeni bölüm özeti fragmanı ile 14 aralık cuma günü Kanal 7'de izleyicisiyle.


Elif 820 Bölüm Özeti Yeni Bölümde Yaşanan Gelişmeler


Aslı Elif'i götürmek için hazırlanırken Melek dalar gider ve macideyi düşünmeye başlar .Alzaimer olup olmadığını anlamaya çalışır.Elif annesine seslenince Melek ancak kendisine gelmiştir.Bu durum Melek'i oldukça sarsmıştır.Bu arada her durum Kerem ve Aslıyı yakınlaştırmak içindir.

Şirkette toplantıdan sonra çalışmalarını yemeğe götürmeye karar verir fakat 2 kişinin işi çıkmıştır ve şirkette kalmaları gerekir.

Kerem Aslıya ısrar eder ve birlikte yemeğe çıkarlar.Deniz kenarında oturup uzun uzun sohbet ederler.Yakınlaşmalar yavaş yavaş başlamıştır.Melek bu sırada konaktadır.Hümeyra ile konuşmaya gider .Macide hanımın bir rahatsızlığı olup olmadığını sorar.Hümeyra ise sadece güçsüz düştüğünü ve bunu doğal olduğunu belirtir.

Macide ve Elif bu sırada konağa gelmiştir.Elif annesinin serada olduğunu duyunca onun yanına gitmek ister.Kıymet bu sırada Parlayı kışkırtmaya devam eder.Parla ise çok sinir olmaktadır.Aslıyı ekarte etmenin yollarını ara bu şekilde Aslıyı Keremden uzaklaştırmanın yollarını aramaya başlar

Melek Macidenin durumunu iyice kendine dert edinmiştir.Ve ona sormayı düşünür.Macidede sonunda bazı şeyleri itiraf eder ...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

En Ucuz Domain / Domain / Ucuz Alan Adı 2019

Popüler Yayınlar

Translate