Kültür Ve Turizm Bakanlığı 112 Memur Alım İlanı

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki işçi personel eksikliğini karşılamak için alım yapacağını belirtti. Alımlar farklı bölgelerde bulunan Kazı Başkanlıklarına yapılacak. Başvuru yapacak adaylar mutlaka belirtilen başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir.
İLANIN DETAYLARI:

Toplam Açık İş Sayısı: 112
İl İlanı/ Pozisyonu: İşçi, Arkeolojik Kazı, Vasıflı Vasıfsız işçi, Beden İşçisi, Şoför, Aşçı

Çalışma Süresi: Geçici

ALIM YAPACAK MÜDÜRLÜKLER:


Kültür ve Turizm Bakanlığı farklı bölgelerde bulunana müdürlüklerine alım yapacak. Buna göre, Tokat Komana Kazı Evi Başkanlığı 28 kişi, Sinop Müze Müdürlüğü 6 kişi, Muğla Stratonikea ve Lagina Kazı Başkanlığı 20 kişi, Muğla Pedesa Kazı Başkanlığı 20 kişi, Muğla Labranda Kazı Başkanlığı 10 kişi, Muğla Letoon Kazı Başkanlığı 8 kişi, Muğla Kaunos Kazı Başkanlığı 20 kişi olmak üzere toplamda 112 kamu personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI :


Kültür ve Turizm Bakanlığı farklı kazı başkanlıklarına başvuru yapacak adaylardan, 18 Yaşını doldurmuş olmak, Kazı bölgesine yakın ikamet ediyor olmak, Güneş altında ve Sıcakta çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Meslek sınıfında veya öğrenci olmak, Sabıka kaydı bulunmamak gibi nitelikler aranmaktadır.https://bc.vc/jDTBVEY

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.