20 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları

20  20 Temmuz 2018 Cuma Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları. Burcunuzun; aşk falı yorumu, iş falı yorumu,dikkat falı yorumu ve para falı yorumu günlük
KOÇ BURCU 20 Temmuz 2018  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan) Bu gün partnerinizle aranız da bazı sorunlar çıkabilir. Bunun için daha dikkatli olmalısınız. Sizin ona değer verdiğini hissetmeli bunu ona hissettirmelisiniz. İş yerinizde enerjiniz yüksek hatta başka arkadaşlarınızın işini bile siz yapabilirsiniz. Maddi anlamda gündeminizde  olmayan  şeyler yaşayabilirsiniz. Kendinizi hazırlıklı hissetmekte fayda var.BOĞA BURCU 20 Temmuz 2018  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)


 Duygusal olarak olarak başladığınız günün ilerleyen saatlerinde sizi ilgilendiren olumsuz gelişmeler olacak hatta bunlardan kurtulmak için partnerinizle bir yerlere gidip kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Bu gün yaşayacağınız olaylar üzerinde hakimiyet kurmak için çabalayacaksınız. Sağlığınızla ilgili bazı harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu konuda maddi anlamda sıkıntıya girmemek için hazırlıklı olmalısınız.


İKİZLER BURCU 20 Temmuz 2018  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

 Geriye dönmek için artık çok geç bunun farkına vardınız. Zaman yaptığınız hataların çaresi olmayacak bunun da farkındasınız. İşinizle ilgili bazı konular canınızı sıkıyor hatta onlar ancak yakın zaman da yüzünüz gülecek ve sizde özlediğiniz iş hayatında ki o huzurlu ortamı bulacaksınız. Duygusallığınız size çok şey kaybettiriyor siz bunun farkındasınız ancak yine de bundan vazgeçemiyorsunuz. Bu konu üzerinde biraz çabalamalı yakın çevrenizi tavsiyelerinizi dinlemelisiniz.


YENGEÇ BURCU 20 Temmuz 2018  GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)


 Sevgiliniz sizin planlarınızı uygulamaya henüz hazır değil onun için bazı şeylerin erken olduğunu bunu on söylediğinizde anlayacaksınız. Bazı inatçı tavırlarınız sizi diğer insanlarla anlaşmanızı engelliyor bunun için biraz daha dikkatli olmalısınız ve bu konuda değişmeyi öğrenmelisiniz. Maddi alacaklarınız konusunda bazı sorunlar yaşıyorsunuz bunun için biraz uğraşmalısınız. Yakın bir arkadaşınızın ilişkisi kötüye gidiyor ve ona yardım edebileceğinizi düşünüyorsunuz denemekte fayda var belki edebilirsiniz.

ASLAN BURCU 20 Temmuz 2018 GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

 İlişkinizde bazı problemler sonlanıyor ve siz kendinizi bu aralar bu sorunları son buluşuyla hafiflemiş hissedeceksiniz. İş hayatınızda arkadaşlıklar sizin için önem arz ediyor ve dostluğunuz sizin işinizin adeta bir parçası. Dostluklarınızın bozulmasına neden olan kişiyi hayatınızdan çıkarmka istiyorsunuz.  Birini göz hapsine aldınız ve onun henüz bir yanlışını görmemiş olsanız da yakın zamanda adınız gibi eminsiniz bir hatası olacak.

BAŞAK BURCU 20 Temmuz 2018 GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

 Aşk hayatınız sizi oldukça hoşnut ediyor ve siz küçük şeylerden haz almaya başladığınızdan beri hayat sizin için daha güzel bir yer haline geldi. Bu aralar partneriniz se sizi oldukça çekici buluyor, onun için sizde elinizden geleni yapıyorsunuz. Bu aralar zihniniz oldukça açık ve bu sizi bir çok sorunu yakın zaman da ve hızlı bir şekilde çözmenizi sağlayacak işinizle ilgili bu aralar aktif rol alıyor oluşunuz sizi daha iyi yerlere getirecek çok yakında bir terfi söz konusu olabilir.


https://bc.vc/jDTBVEY

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.