17 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları

17 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları

Dinçer Güner,Filiz Özkol ,Nuray Sayarı 17 haziran 2018 günlük burç yorumları ,günlük fal aşk falıTerazi Burcu Yorumu

Sevgi gezegeni Venüs'ün güneşiniz ile olumlu açısı aşk ve evlilik konularında olumlu konuşmalara ve güzel gelişmelere sebep olur.Dostlarınızla vakit geçiri,kahkaha dolu konuşmalar yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Yorumu

Maddi konularda duraklama ya da gereksiz harcamalar yüzünden sıkıntıya düşmeye yol açabilir.Aşırı tembellik hali,halsizlik ve yeme içmeye uygunluk görülür.

Yay Burcu Yorumu


Yakın olduğunuz kişilere sert ve agresif görünür yüzeysel ilişkilerde ise oldukça neşeli tavırlar sergilersiniz. Sorunlarınızdaki ana neden bulunduğunuz çıkmanızı tam olarak görememenizden kaynaklanır.

Oğlak Burcu Yorumu

Dostlarınızla daha fazla kaynaşır dayanışma ve karşılıklı yardımlaşma içinde olabilirsiniz.Sağlık olarak da oldukça güçleneceğinizden var olan sağlık sorunlarınızı tamamen ortadan kaldırmanın yolları ve size şifa verecek doktorları bulmanız daha kolaydır.


Kova Burcu Yorumu

Birçok farklı kişi ile ortaya projeler koymak bir hayli zor olmasına rağmen uzlaşıcı tavırlarla davrandığınız için lider konumunda olabilir ve isteklerinizi kısa süre içinde hayata geçirebilirsiniz.

Balık Burcu Yorumu

Hayatınızda eksikliğini hissettiğiniz herhangi bir konuda eğitim almak ve gelişmeniz için bundan daha uygun bir zaman dilimi yoktur.İş dışındaki vaktinizi kara  ,kara düşünmek yerine sizi eğlendirebilecek uğraşlara yönelecek ve sevdiklerinizle vakit geçireceksiniz.Yorum Gönder

0 Yorumlar