27 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları

günlük boğa burcu yorumu,27 nisan burç yorumları,27 nisan günlük burç yorumları,27 nisan burç,27 nisan hangi burç ,yükselen burç 27 nisan ,günlük burç sendeyim 27 nisan,hangi burç,günlük akrep boğa,kova ,terazi,ikizler,koç,yay,başak,balık aslan,oğlak burcu yorumu,27 nisan 2018 günlük burç yorumları,27.04.2018 burç yorumleri,burç yorumları27 Nisan  2018  Cuma Terazi Burcu Günlük Yorumu

Size maddi,manevi faydaları olabilecek yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz gibi eskilere de yeni bir yön verebilir uzun yıllardır görmediğiniz arkadaşlarınızla iletişime geçmenin yollarını arayabilirsiniz.Hayatınızda ters giden konularda kendi hatalarınızın farkına varır ve öncelikle kendi hatalarınızı ayıklamanın yollarını arayacaksınız.


27 Nisan 2018 Cuma Akrep Burcu Günlük yorumu

Hayatınızda ki olumlu olayların gelişmesinde kadınlar katkı sağlar .Duygu ve mantığın bir arada kullanarak hayatınıza yön verdiğiniz güzel bir süreçtir.Arkadaş ilişkinizde de güzel gelişmeler sizi bekliyor .Dini,mistik,felsefe ,astroloji gibi konulara ilginiz artabilir bu tip konularla alakalı daha fazla gelişmenin yollarını arayabilirsiniz.

27 Nisan 2018 Cuma Yay Burcu Günlük Yorumu

Zor durumda çözümler diğer zamanlara oranla daha kolay bulunur.İşler ters gitse dahi uzlaşmacı tavırlarınız sayesinde kolaylıkla olacaktır.Büyük mucizeler olmasa bile yaraları sarmak için uygun bir süreçtir.Manevi yönleriniz artar ve ideallerinize odaklanabilirsiniz.

27 Nisan 2018  Cuma Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Sizi zorlayan konularda değişim iyileşme ve rehabilitasyon yapmak zorunda kalacağınız zaman dilimidir.Bu iyileşme asla kolay olmaz.Ama sıkıntı ve problemlerden sonra gelecek olgunluğu gösterir.Üzerinizde yoğun baskılar hissedebilirsiniz.Satürn'ün ağır ,kısıtlayıcı havasını solumak zorundasınız.


27 Nisan 2018 Cuma Kova Burcu Günlük Yorumu

Olumsuz olaylarda bile bunun olması gerekiyordu diyerek metanetle karşılaşacaksınız.Yükselen enerjinizin hem kendinize hem de etrafınıza faydası dokunur.Yaratıcı zekanız ,bilginiz birikiminiz kendiliğinden akar ve insanları konuşma tarzınız ve bilgi birikiminizle şaşırtabilirsiniz.

27 Nisan 2018 Cuma Balık Burcu Günlük Yorumu

Geçmişte sinirlendiğiniz veya darıldığınız kişilere dahi uzlaşmacı davranır hatta barışı sağlayabilirsiniz.Kişiliğiniz pozitif anlamda güçlenir,becerileriniz daha  fazla ortaya çıkar .Günlük her tür işinizde yenilenme ve geliştirme zamanıdır.Geleceğinize güven içinde bakmaya başlar ve zorlandığınız projelerin üstüne korkmadan gideceksiniz.

27 Nisan 2018 Cuma Koç Burcu Günlük Yorumu

Uranüs kışkırtıcı etkisi ile şimdi sorunlu ilişkileri bitirmeye hazırlanıyor.Maddi olarak baktığımızda birçok ani para çıkışına sebep olacaktır.Bedeniniz ve sinirleriniz adeta birbiri ile yarışarak kim galip gelecek hesabı ile aslında sizi yere düşürmeye çalışacaktır.Bu süreçleri dikkatli geçirmek daha faydalı olacaktır.

27 Nisan 2018 Cuma Boğa Burcu Günlük Yorumu

Herhangi bir sağlık sorununuz varsa sizi iyileştirecek tedavi yollarını bulup sağlığınıza daha kolaylıkla kavuşacaksınız.Ebeveynleriniz,ailedeki yaşlılar ile daha fazla birlikte olup o kişilerden her anlamda büyük destekler alacaksınız.


27 Nisan 2018 Cuma İkizler Burcu Günlük Yorumu

Aşırı iyimserlikten kaynaklanan unutkanlıklar eğitimde eksiklikler ve aksamalar mesaj telefon gibi her tür iletişimde aksamalar karışıklıklar yaşanır.Kapasitenizin altında iş çıkarıp üstüne üstlük bunun farkında olmadığınız bir süreçtir.Yaptığınız hataları ve eksiklikleri ancak bu dönem bittiğinde anlayabilirsiniz.

27 Nisan 2018 Cuma Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bu dönemde yaratıcı yönlerinizi gözden geçirerek daha fazla ortaya çıkarabilirsiniz.Güven sorunlarınız ortadan kalkar neyi başarıp neyi başaramayacağınızın bilincinde olarak işlerinize ve özel hayatınıza odaklanacaksınız.Zorlu koşulların üstesinden kolaylıkla gelebilir. ve ortaya bir hayli kaliteli projeler koyabilirsiniz.

27 Nisan 2018 Cuma Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugün kendinizi bir hayli iyi hissedecek ve güzel haberler alacaksınız.Her şeyi gerçekçi olarak değerlendirir fakat duygularınızı da bastırmazsınız. Bu süreçte ekeceğiniz halde gerçekleşmeyen isteklerinizi büyük bir tevazu içinde kabul edip ve değişime başlayacaksınız.

27 Nisan 2018 Cuma Başak Burcu Günlük Yorumu

İlginç tuhaf her şeye meyiliniz oluşur ama hiçbir olay sizi şaşırtmaz .Ruhen mutlu ve oldukça rahatsınızdır.Her olayın her insanın çözümü avuçlarınızın içindedir.Hiçbir olay,hiçbir durum sizi depresyona sokmaz,mutlak çözümcü olursunuz.Olayların gidişatını kabul edeceksiniz.


Fotoğraf İle Kişilik Testi İçin  TIKLA
https://www.yayinsaati.com/p/dw2.html

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.