25 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları

25 Nisan 2018 günlük burç yorumları,günlük burçlar,günlük akrep yay koç aslan boğa terazi oğlak başak balık burç yorumları 25 nisan 2018 çarşamba
akrep burcu yorumu 25 nisan 2018,yay burcu yorumu 25 nisan 2018,25 nisan 2018 çarşamba günlük burç yorumları,25 nisan 2018 koç burcu yorumu

25 Nisan 2018 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Yorumu

Sosyalleşmeniz artar evde vakit geçirmekten ziyade bulduğunuz her fırsatı yakınlarınızla ve arkadaşlarınızla geçirmek isteyebilirsiniz.Yeni arkadaşlıklarda söz konusudur.Tanışılan herkes maddi manevi gelişiminiz için fayda sağlayacaktır.İyimser düşüncelerinizin artmasıyla başkaları ile yapılan iş birlikler de verim sağlayacaktır.

25 Nisan 2018 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bu süreçte yıllarca fark edemediğiniz ortaya çıkarmakta zorlandığınız beceri başarı keşfeden tarafınız ortaya çıkacak.Teknik teknolojik konular aletler ile yıllardır eğitim almışsınız gibi uğraşabilir daha azla kullanabilir hale getirebilirsiniz.Yapmak istediğiniz ne olursa olsun kimsenin sizi engellemesinee izin vermeyeceksiniz.


25 Nisan 2018 Çarşamba Yay  Burcu Günlük Yorumu

Evliliğe benzer ama resmi nikah olmayan ilişkileri daha çok tercih edebilirsiniz.Sevgi evlilik duygusal konularda yeni bir yaşamın başlangıcındasınızdır.Özgür olmaya zorlayıcı enerjisi ile aşk iş sosyal yaşamda ender rastlanan tarzda güçlüklerle karşılaştıran hayatınızı karıştıran etkiler altında olacaksınız.


25 Nisan 2018 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugüne kadar yaptığınız planlar projeler bozulabilir. ve siz yenisini yapmaya çalıştıkça daha kötü bir tablo ile karşılaşabilirsiniz.İş değişiklikleri için hiç olumlu bir süreç değildir.Şu an bulunduğunuz mevki de bazı sarsıntılar geçirme olasılığınız yüksektir.

25 Nisan 2018 Çarşamba Kova Burcu Günlük Yorumu

Aşk hayatınızda şimdi aşırı heyecanlanma zamanı başlıyor.Hisleriniz ve duygularınız aşırı yüksekte size akıl verilse bile kimseyi ciddiye almayacaksınız.Aniden başlayan aşk ilişkileri söz nişan evlilik gibi durumları da beraberinde getirebilir.Normal rutin ilişkiler ve kişiler size çekici gelmez sıra dışı kişilere ve ilişkilere yaklaşma eğiliminiz artabilir.25 Nisan 2018 Çarşamba Balık Burcu Günlük Yorumu

Kimsenin sizi durdurmasına izin vermeyecek fakat bunu insanları kırarak değil onları yücelterek yolunuzdan çıkaracaksınız.Bugüne  kadar sinirli ve huzursuz bir enerjiniz varsa şimdi yapıcı olarak kullanmayı sinirinizi psikolojinizi tedavi etmeyi ve enerjinizi olumlu yönde kullanmayı öğreneceksiniz.

25 Nisan 2018 Çarşamba Koç Burcu Günlük Yorumu

Hayatınızda önemli  değişim ve dönüşümlerin zamanıdır.Açının gerçekleştiği evler yoğun olarak zorlanacağınız hayati konuları gösterir.Eskiye elveda deme zamanıdır.İstemezseniz de direnseniz de yaşanacak olana müdahale edemezsiniz.Gerçekleşen olayları  acımasız olarak niteleseniz bile aslında olaylar şimdi ki zamanla alakalı değildir.

25 Nisan 2018  Çarşamba Boğa Burcu Günlük Yorumu

Yeni planlar yeni düşünceler yeni bir hayata bakış açışı gelişebilir ve kolaylıkla uygulamaya sokabilirsiniz.Yazım ve konuşma yeteneği ilginçleşir fakat bu süreçte saçma sapan şeyler anlatma eğiliminiz de artabilir.Duygusal olarak özgürlük eğilimini güçlendiren gezegenler sevdiğiniz kişilerden gelen aşırı ilgiyi sıkıcı bulmanıza yol açabilir.

25 Nisan 2018 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bugün öylesine söz dinlemez ve saldırgan durumda olursunuz ki bir duvara toslamadan duramazsınız . Tüm elektrik ve  elektronik aletler size zarar vermek için adeta savaş açarlar.İlişkilerde ki sürtüşlemeler de bu  süreçte ortaya çıkar.Geçmişte  size olumsuz davranışlarda bulunduğunu düşündüğünüz kişiler ile aranızda ki köprüleri yıkacaksınız.

25 Nisan 2018 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Yorumu

Yaptığınız iş ne olursa olsun belli bir dağılma süreci yaşanacaktır.Atacağınız imzalar kefillik durumları her tür teknik aletiniz arabalarınız bozulacak ne kadar yaptırırsanız yaptırın olumlu sonucu almanız zorlaşacaktır.Birden parlama aşırı sinirlenme bir fikir bir konu üzerinde yoğunlaşmama görülür.


25 Nisan 2018 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Yorumu

Mutluluğunuzu arttıran güzel hissedişler içinde olacaksınız.Öncelikle kendinizle alakalı sorunlarınızı ortadan kaldırır ve düşmanlık hisleriniz körelir.Geçmişte yaptığınız bazı hatalarınızda ki rolünüzü masaya yatırır ve ilk affetmeyi kendinize uygulayacaksınız.


25 Nisan 2018 Çarşamba Başak Burcu Yorumu

Olumlu enerji depolama zamanıdır.Ortaya çıkarmakta zorlandığınız potansiyeliniz kolaylıkla ortaya çıkar ve yapmak istediklerinize tam anlamı ile odaklanamazsınız.Başkaları üzerinde de önemli izler bırakır sözünüzü dinletir,fikirlerinize destekçileri kolaylıkla bulabilirsiniz.https://www.yayinsaati.com/p/dw2.html

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.