Üniversite Hayatı Boyunca Karşılaşacağınız İnsan Tipleri


Üniversite hayatı,eğitim hayatımızın bir karışımıdır.Üniversiteyi kazanan herkes farklı ortamlara girerek farklı insan tipleri tanırlar.Bazen çok seveceğiniz bazense tahammül edemeyeceğiniz insan tipleriyle karşılaşmak için hazır olmalısınız.


İşte Üniversite Hayatı Boyunca Karşılaşacağımız İnsan Tipleri


1.Çalışmamasına Rağmen Sınıfı Geçen Öğrenci

Bu öğrenciler, çok fazla çalışmasa bile sınavdan önce konuya göz gezdirerek ve dersten kaptığı dipnotlarla sınıfı geçebilir, hatta sizden daha fazla not alabilir.

2.Topuklu Ayakkabısız Gelmeyen Tiki ÖğrenciOkulu podyum sanan ve oradan evlilik programı stüdyosuna geçiş yapacağı tahmin edilen topuklusuz okula gelmeyen  kız tipleri her üniversitede vardır.Yokuş,dağ,taş,uzun yol vs. dinlemeden her türlü arazi şartlarına uyum sağlayabilir.Daha havalı gözüktüğünü zannederek ilgi çekmeye çalışır.

3.Notlarını Paylaşmayan,Anti Yardımsever Öğrenci

Bütün bir dönem boyunca derste not tuttuğunu gördüğünüz zeki öğrenciler ,sınav zamanı geldiğinde ortadan kaybolur.Telefonları açmaz,mesajlara cevap vermez.Cevap verse bile not var mı konusu genellikle "bende de yok "cevabını verir. Umarım o sakladığın notlar ile ömür boyu mutlu yaşarlar.Paylaşmak güzeldir :) 

4. En Ön Sırada Yerini Kapan İnek Öğrenci

Üniversitenin çok çalışkanları genellikle en ön sıralarda yerini kapar ,devamsızlık yapmaz ve dersi pür dikkat dinler.Siz arkalarda dedikodu yaparken onlar derse kendini kaptırır ama arkada neler kaybettiklerini asla bilmezler bilmeyecekler... 😀😀

5.Sınav Zamanı Sabah 5'te Kalkıp Full Makyaj Yapan Öğrenci

Tebrik edilesi ve eli sıkılası bir öğrenci tipidir.Sınav zamanı kadar yoğun bir haftada varını yoğunu ortaya koyup,dersten kalma pahasına dersine bile çalışma ama makyajını yapmadan edemez.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

En Ucuz Domain / Domain / Ucuz Alan Adı 2019

Popüler Yayınlar

Translate