24 MART 2018 BURÇ YORUMLARI

nuray sayarı 24 mart 2018 burç yorumları,rezzan kiraz 24 mart 2018 burç yorumları,filiz özkol 24 mart 2018 burç yorumlarıYengeç Burcu Yorumu

Çevrenizin sorunlarıyla uğraşacağınız bir gün.Kardeşler ve yakın akrabaların sizden destek beklemeleri sonucunda özel işlerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz.Çalışkan ve sorumluluk duygunuzu sonuna kadar yerine getiren bir kişi olarak,bugün örnek teşkil edecek davranışlar sergilemeniz sizi olumlu kılacaktır.

Aslan Burcu Yorumu

Kombinasyon burcunuz Koç'ta ilerleyen gezegenler topluluğu size her türlü desteği verirken kişisel sorunlarınızı çözmek için önünüzün açılması da sağlıyor.

Terazi Burcu Yorumu

Bugün bulunduğunuz ortamlara güvensizlik duygusu içinde yaklaşabilirsiniz.Ay'ın bulunduğu konum ,düşüncelerinizi olumsuz etkileyebilir.Eski duygularınızın sizi esir almasına izin vermemelisiniz.

Akrep Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışma ortamı yaratmak isteyeceksiniz.Özellikle karşı cinsle birlikte duygusal bağlarınızı pekiştirecek dostluklara ihtiyaç duyacağınız bir gün.Çevrenizde sizi anlayacak birilerinin olması güven duygunuzun artmasına neden oluyor ve iş potansiyeliniz güçleniyor.İş birliğinin önemli olduğunun farkındasınız
https://www.yayinsaati.com/p/dw2.html

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.