PARANORMAL BİLGİLER 1


Tutankhamun'un mezarında yazan  bir yazı : " Firavunun mezarına her kim dokunursa ölümün kanatları onu saracaktır. "Nosferatı filmi gerçek karelerden ve gerçek bir hikayeden esinlenmiştir.1922 yılların da o filmi izleyenlerin yürekleri kaldıramamış bir çok kişi kalp krizi ve psikolojik rahatsızlık yaşamıştır.Yasaklanmalı ve kaldırılmalı diye de dava açılmıştır.


Endonezya Güney Sulawesi'de yaşayan Torajan halkı ölümün bir son olmadığını düşünüp ölen yakınlarına elbise giydirip köyde dolaştırıyor.Hatta sigara içirip saçlarını taradıklarını bile söylüyorlar.


İlluminati'nin katlettiği ünlülerden biri olan Amy Winehouse
" Bir üçgen benim hayatıma karışamaz. " dedikten tam 48 sonra evinde ölü olarak bulunmuştur.


Aztekler tanrıları için en çok kan döken uygarlıktır.Ayinlerinde insan derisi yüzmez,çocuklarını ateşte yakmak kafa kesmek ,insan eti yemek,insanları yılanlara yedirmek,insanları diri diri toprağa gömmek gibi birçok ayinde yılda 20.000 insan kurban edilmiştir.


Çölde kurulan 1978 yapımı medyum okulu.Çocuklara medyum dersleri veriliyordu,gerçek cin çağırma ayinlerinin bile yapıldığı bu okulda , bir çok öğrenci korkarak ölmüştür.


Fotoğraftaki adam, kendisi gibi köle olan ve yeterince kauçuk toplayamadığı için cezalandırılan 5 yaşındaki kızının kesilen sol eli ve sağ ayağına bakıyor.Bu korkunç fotoğraf 1885 ve 1908 yılları arasında kral leopold'un Afrika'daki hakimiyeti süresince işlenen 5 milyon cinayet ve sayısız işkenceden sadece birisinin tanığı.


Peru'da Uzaylı Görünümdeki Mumyanın Dünya Dışından Geldiği Kanıtlandı !


1900 Henry Cotton, deliliği tedavi etmek için hastaların diş, bademcik ve hatta bazı iç organları çıkarmayı denedi.49 hasta bir hiç uğruna çığlıklar eşliğinde can verdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

En Ucuz Domain / Domain / Ucuz Alan Adı 2019

Popüler Yayınlar

Translate